array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Montaż Meble Warszawa > Realizacje > Montaż łóżka tapicerowanego Alma Meble – Warszawa Targówek

Montaż łóżka tapicerowanego Alma Meble – Warszawa Targówek

Montaż łóżka tapicerowanego Alma Meble – Warszawa Targówek
Karol Kujawa wrz 18, 2023

Montaż tapicerowanego łóżka Iggi ze sklepu internetowego firmy Alma Meble oraz skręcenie szafy Pax z IKEA dla klienta z warszawskiego Bródna.

Łóżka są generalnie mówiąc dość prostą konstrukcją. Najbardziej skomplikowanym i czasochłonnym elementem jest stelaż, który podtrzymuje materac. Trzeba cierpliwie poukładać wszystkie szczebelki i zwracać uwagę na szczegóły, aby w następnym kroku możliwe było przykręcenie stelaża do zawiasów tak, aby otwierał się on we właściwą stronę.

Dodatkowym zadaniem było skręcenie ze sobą dwóch korpusów szafy Pax, które ktoś już wcześniej zmontował. Niestety nie było już oryginalnych wkrętów w komplecie, ale jak zwykle miałem przy sobie „zapas” 🙂 Najpierw oczywiście należy wypoziomować korpusy, aby stały równo obok siebie.
Na koniec jeszcze wykonanie otworów pod uchwyty i regulacja drzwi.

Moim zdaniem całe pomieszczenie prezentuje się na prawdę elegancko. Zestawienie kolorów jest przemyślane i wszystko po prostu do siebie pasuje. Ma się wrażenie, że to nie przypadek i tak też jest w rzeczywistości, gdyż wszystko zostało zaaranżowane przez projektanta wnętrz.

Montaż mebli - Warszawa Targówek Profesjonalny montaż mebli z dbałością o szczegóły w korzystnej cenie. Napisz lub zadzwoń. tel: 720 449 462 dwakmeble@gmail.com

Galeria zdjęć

 

Zobacz ofertę: Montaż łóżek Warszawa oraz Montaż mebli Warszawa Targówek

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wyślij MMS lub e-mail z linkiem lub zdjęciem zakupionych mebli oraz podaj lokalizację, a otrzymasz bezpłatną wycenę montażu mebli. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.