array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Montaż Meble Warszawa > Realizacje > Montaż regału i szafeczki kuchennej VICCO – Warszawa Praga Południe

Montaż regału i szafeczki kuchennej VICCO – Warszawa Praga Południe

Montaż regału i szafeczki kuchennej VICCO – Warszawa Praga Południe
Karol Kujawa paź 12, 2023

Montaż białego regału na książki oraz szafeczki kuchennej na kółkach marki Vicco w Warszawie na Pradze Południe.

Po raz kolejny wizyta u Pana Łukasza. Miło gdy klienci wracają 🙂

Obydwa meble zakupione w sklepie internetowym. Zarówno szafka jak i regał to proste konstrukcje, ale przy składaniu nawet łatwych mebli można popełnić błąd.
W tym przypadku etapem, który może przysporzyć kłopotu osobie nie mającej doświadczenia w montażu mebli jest przybijanie tylnej płyty, czyli tzw. pleców. Wystarczy krzywo uderzyć młotkiem i gwóźdź wychodzi bokiem, niszcząc biały laminat i burząc całą estetykę mebla. Do tej czynności należy podejść starannie. Pośpiech może tylko zaszkodzić. Pewnym ułatwieniem może być zastosowanie zszywacza, ale i tak warto zachować ostrożność.

Czynnością wymagającą cierpliwości jest także ustawienie równych szczelin wokół drzwiczek. Jest to czasochłonne zwłaszcza w meblach budżetowych ponieważ w takich przypadkach producenci stosują tanie okucia, które wydłużają i utrudniają proces regulacji.

Montaż mebli - Warszawa Praga Południe Profesjonalny montaż mebli z dbałością o szczegóły w korzystnej cenie. Napisz lub zadzwoń. tel: 720 449 462 dwakmeble@gmail.com

Galeria zdjęć

 

Zobacz ofertę: Montaż regałów Warszawa oraz Montaż mebli Warszawa Praga Południe

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wyślij MMS lub e-mail z linkiem lub zdjęciem zakupionych mebli oraz podaj lokalizację, a otrzymasz bezpłatną wycenę montażu mebli. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.