array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X
Montaż Meble Warszawa > Realizacje > Montaż szafy IKEA PAX – Warszawa Bielany

Montaż szafy IKEA PAX – Warszawa Bielany

Montaż szafy IKEA PAX – Warszawa Bielany
Karol Kujawa wrz 12, 2023

IKEA to jedna z najbardziej popularnych, a może najbardziej popularna marka kojarzona z meblami, dodatkami i akcesoriami do domu. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny miałem okazję montować mebel tej marki.

Szafy z IKEA mają bardzo duże możliwości konfiguracji, co z pewnością czyni je bardzo konkurencyjnym produktem na rynku mebli sprzedawanych w tzw. „paczkach”.
W prezentowanej szafie znajdziemy oczywiście akcesoria z podstawowej oferty jak półki, drążek do wieszania ubrań, kosze czy szuflady. Jest tu jednak sporo ciekawszych opcji, do których należą: wieszak na spodnie, wysuwane tacki na biżuterię i inne mniejsze przedmioty, a także specjalne szuflady na buty. Mamy tutaj również przeszkloną półkę i dwie szuflady ze szklanymi frontami.

Klientka nie zdecydowała się na zakup oświetlenia i chyba jest to jedyny gadżet z całej oferty wyposażenia, którego nie znajdziemy we wnętrzu tego paxa 🙂

Montaż mebli - Warszawa Bielany Profesjonalny montaż mebli z dbałością o szczegóły w korzystnej cenie. Napisz lub zadzwoń. tel: 720 449 462 dwakmeble@gmail.com

Zobacz ofertę: Montaż mebli IKEA Warszawa oraz Montaż mebli Warszawa Bielany

 

Oceń realizację:

5/5 - (1 vote)

Darmowa wycena

Wyślij MMS lub e-mail z linkiem lub zdjęciem zakupionych mebli oraz podaj lokalizację, a otrzymasz bezpłatną wycenę montażu mebli. Zadzwoń lub kliknij w przycisk Darmowa Wycena.